Aicinām visus interesentus vecumā no 7 gadiem nodarboties ar korejiešu cīņas mākslu Taekwon-do

17:30 Bērni-Kadeti (7-15 gadi)

19:00 Pamatgrupa (no 7 gadu vecuma)

Aizpildiet Studentu reģistrācijas anketu, pievienojiet fotogrāfiju un sūtiet uz info@taekwon-do.lv

Nodarbību grafiks.

Iespējamas individuālās nodarbības.

Zvaniet: 26793444, 26704100

18. maijā, Biznesa augstskolas "Turība" sporta zālē norisinājās jau 8. Bērnu - jaunatnes Taekwon-do spēles un 14. Latvijas Taekwon-do čempionāts. Sacentās labākie sportisti no 8 LTA klubiem. Bērnu - jaunatnes spēlēs mūsu klubu pārstāvēja tikai viens dalībnieks - Ģirts Puzarelis, kurš klubu kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu uzvarot speciālās tehnikas disciplīnā, Tul disciplīnā un 2. vietu Matsogi disciplīnā. Latvijas čempionātā mūsu klubs kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu. Šīs uzvaras sasniegšanā piedalījās viss kluba pamata sastāvs - Ēriks klētnieks, Jēkabs Linde, Miks Jurjāns, Olafs Vaļinieks, Elmārs Rudzītis, Jānis Švikulis un Silvija Stafecka. Komandas pārstāvēja kluba prezidents Pāvels Dirins.

 

Fotogrāfijas no sacensībām