Aicinām visus interesentus vecumā no 7 gadiem nodarboties ar korejiešu cīņas mākslu Taekwon-do

17:30 Bērni-Kadeti (7-15 gadi)

19:00 Pamatgrupa (no 7 gadu vecuma)

Aizpildiet Studentu reģistrācijas anketu, pievienojiet fotogrāfiju un sūtiet uz info@taekwon-do.lv

Nodarbību grafiks.

Iespējamas individuālās nodarbības.

Zvaniet: 26793444, 26704100

29. oktobrī no Spānijas atgriezās Latvijas komanda, kura Benidormā piedalījās 18. Senioru un 12. Junioru Pasaules čempionātā. Latviju pārstāvēja Jēkabpils kluba "TKD" sportists Konstantīns Bobrovs un kluba "ELDO SPORTS" sportists Miks Jurjāns. Komandas pārstāvis Armands Šaltenis un treneris Jurijs Jeršovs.

Cīņu (Matsogi) disciplīnā pirmais startēja Miks pret Skotijas pārstāvi un pieredzes trūkuma dēļ cīņu zaudēja. Konstantīnam veicās krietni labāk. Pirmajā aplī Konstantīns pārliecinoši uzvarēja Kirgīzijas sportistu, taču otrajā aplī zaudēja pieredzējušam sportistam no Krievijas Danielam Kosolapovam, kurš šajā kategorijā izcīnīja 2.vietu. Kopvērtējumā Konstantīns dala no 9. - 16. vietai.

Nākamajā dienā notika sacensības TUL disciplīnā. Miks ar nelielu pārsvaru uzvarēja krietni vājāku Spānijas sportistu, otrajā aplī ar krietnu pārsvaru uzvarēja ASV sportistu, bet trešajā aplī zaudēja sportistam no Kanādas. Kopvērtējumā Miks dala no 9. - 16. vietai 75 sportistu konkurencē.

Kopā čempionātā piedalījās 1042 dalībnieki no 56 pasaules valstīm.

Gan Miks, gan Konstantīns pierādīja, ka ir iespējams radīt nopietnu konkurenci augstākā līmeņa čempionātā.

Pēc sacensībām mums atlika daudz laika ekskursijām. Mēs izņemot Benidormu bijām Alikantē, Valensijā, Polopā, Alteā, Guadalestā, Finestratā un Elčē. Atgriežoties starp lidojumiem apmeklējām Londonu. Guvām ļoti spilgtus un patīkamus iespaidus. Visas dienas Spānijā gaisa temperatūra bija no 26 - 30 grādiem silts. Peldējāmies Vidusjūrā un baudījām spāņu virtuvi.

Fotogrāfijas no brauciena.