Aicinām visus interesentus vecumā no 4 gadiem nodarboties ar korejiešu cīņas mākslu Taekwon-do
Nodarbības dažāda vecuma grupās, dienās un laikos:

17:30 Bērni-Kadeti (7-14 gadi)

18:30 Tīģerēni (4-7 gadi)

19:30 Pamatgrupa (no 15 gadu vecuma)

Aizpildiet Studentu reģistrācijas anketu, pievienojiet fotogrāfiju un sūtiet uz info@taekwon-do.lv

Nodarbību grafiks.

Iespējamas individuālās nodarbības.

Zvaniet: 26793444, 26704100

11. maijā, Rīgas 15.vidusskolā notika 2. AlexClub Taekwon-do komandu turnīrs 2014. Turnīrā dalībai tika pieteiktas komandas no klubiem AlexClub, LTCS, Čin-Gu, Scorpions, un Eldo Sports. Mūsu klubu sacensībās pārstāvēja tikai viena komanda Senioru divīzijā. Komandas sastāvā bija Ēriks Klētnieks (1.dans), Miks Jurjāns (1.dans) un Elmārs Rudzītis (2.gups). Komanda starteja teicami. Matsogi disciplīnā 1.vieta. Tul disciplīnā 1.vieta. Speciālās tehnikas disciplīnā Tukgi 1.vieta un tikai spēka testa Kyopa disciplīnā komanda palika 2.vietā par diviem punktiem piekāpjoties LTCS komandai.

Komandu kopvērtējumā visās divīzijās 1.vietu izcīnīja sacensību organizators "AlexClub". Otro vietu izcīnīja Latvijas Taekwon-do federācijas klubs "L.T.C.S." un 3. vietu ar kvalitāti nevis kvantitāti, 1 komandas, 3 sportistu sastāvā izcīnīja mūsu klubs "Eldo Sports".

Fotogrāfijas no sacensībām.