Aicinām visus interesentus vecumā no 6 gadiņiem nodarboties ar korejiešu cīņas mākslu Taekwon-do

Sestdienās no 9:30 - 10:30 meistarklase (5.00 EUR/nodarbība).

Individuālās nodarbības 25.00 EUR/stundā

Aizpildiet Studentu reģistrācijas anketu un sūtiet uz info@taekwon-do.lv

Izīrējam sporta zāli

Zvaniet: 20611557

No 10.-12.oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās 6. Taekwon-do Eiropas kausa izcīņa. Latvijas izlase tajā piedalījās 7 sportistu sastāvā. Mūsu klubu Eiropas kausā pārstāvēja Miks Jurjāns un Silvija Stafecka. Kopā sacensībās piedalījās 898 dalībnieki no 27 Eiropas valstīm. Mūsu izlases sportisti izcīnīja divas medaļas. Pirmajā dienā bronzas medaļu izcīnīja Deniss Dzenis, bet otrajā dienā zelta medaļu cīņu disciplīnā virs 75 kg izcīnīja Ivans Zarickis. Abu sportistu treneris ir Deniss Tokarevs (Viktorija-T). Pārējiem sportistiem pie medaļām neizdevās tikt dažādu iemeslu dēļ. Miks tulās vinnēja krietni vājākam sportistam, taču tiesneši novērtēja pretēji un Miks nevarēja turpināt cīnīties. Cīņas disciplīnā Mikam bija līdzvērtīgs pretinieks no Ukrainas un pieredzes trūkuma dēļ cīņa tika zaudēta. Silvijai šīs bija pirmās augstākā līmeņa sacensības. Pieredzes trūkuma un pirmsstarta mandrāžas dēļ sanāca pielaist izšķirošu kļūdu, kā rezultātā zaudēja jau pirmajā aplī. Bija manāms gan pieredzes trūkums, gan tiesnešu sastāva nekompetence. Brīvajā laikā apmeklējām Budapeštas un tuvāko pilsētu ievērojamākās tūrisma vietas.

Kopējais komandas sastāvs:

Miks Jurjāns 1.dans (Eldo Sports), Anna Popova 1.gups (Viktorija-T), Deniss Dzenis 1.gups (Viktorija-T) - 3.vieta, Ivans Zarickis 2.gups (Viktorija-T) - 1.vieta, Silvija Stafecka 2.gups (Eldo Sports), Leonīds Ščogoļevs 4.gups (Viktorija-T), Romans Trizna 4.gups (Viktorija-T). Komandu pārstāvēja LTA prezidents Armands Šaltenis un treneris Deniss Tokarevs.