Aicinām visus interesentus vecumā no 7 gadiem nodarboties ar korejiešu cīņas mākslu Taekwon-do

17:30 Bērni-Kadeti (7-15 gadi)

19:00 Pamatgrupa (no 7 gadu vecuma)

Aizpildiet Studentu reģistrācijas anketu, pievienojiet fotogrāfiju un sūtiet uz info@taekwon-do.lv

Nodarbību grafiks.

Iespējamas individuālās nodarbības.

Zvaniet: 26793444, 26704100

No 3.līdz 12.jūlijam Polijas pilsētā Biala Podlaska norisinājās jau 20.Starptautiskā Taekwon-do nometne. Šogad nometnē piedalījās 130 dalībnieki no Anglijas, Īrijas, Rumānijas, Beļģijas, Krievijas, Baltkrievijas, Latvijas un Polijas. No Latvijas uz nometni devās Starptautiskās klases instruktori Jurijs Jeršovs (V dans) un Armands Šaltenis (IV dans). Nometnē, kā jau ierasts, strādāja Eiropas augstākās klases meistari Jerzi Jeduts (VIII dans), Tadeusz Loboda (VIII dans), Jaroslavs Suska (VI dans), Roberts Jasinskis (VI dans), Slavomirs Kamola (V dans) un Adžejs Kozlovskis (II dan, Taekwon-do iesācējs Polijā).

Nodarbības notika 5 reizes dienā, no kurām 3 obligātās un divas - joga un pašaizsardzība pēc izvēles. Iespēja apmeklēt baseinu, saunu. Individuālās konsultācijas pie meistariem. Nometnes laikā tika organizētas ekskursijas uz Varšavu un Lublinu.

 

Nometnes noslēgumā notika kvalifikācijas atestācija, kurā Jēkabpils sporta kluba vadītājs un LTA tehniskais direktors Jurijs Jeršovs nokārtoja eksāmenu uz VI danu, LTA prezidents un sporta kluba "Eldo Sports" vadītājs Armands Šaltenis uz V danu un Baltkrievijas nacionālais treneris Jevgēnijs Rodčenko uz III danu.

Nākošgad nometne notiks augusta sākumā.

Fotogrāfijas no nometnes.