KALENDĀRA PLĀNS 2018. gadam

20

JANVĀRIS

LTA Tiesnešu seminārs

LSPA, Rīga

20

JANVĀRIS

Rīgas Lauvas TUL kauss

LSPA, Rīga

28

JANVĀRIS

Open Dutch 2018 Helmond

Helmond, Netherlands

28

JANVĀRIS

International Mediterranean Open

Sardinia, Italy

3-4

FEBRUĀRIS

International harmony Course

Malaga, Spain

10

FEBRUĀRIS

Sparring seminar with Master Jerzy Jedut

Ciechanow, Poland

17

FEBRUĀRIS

5. Latvijas Taekwon-do ITF kauss 2018

Salaspils

17

FEBRUĀRIS

Latvijas Taekwon-do ITF iesācēju kauss 2018

Salaspils

24-25

FEBRUĀRIS

Nikkosport Roma Open 2018

Rome, Italy

24-25

FEBRUĀRIS

ITF Radix Seminar in Tampere

Tampere, Finland

8-10

MARTS

International Instructors Course in Hungary

Minska, Hungary

10

MARTS

2nd Black Eagle Taekwon-Do Open

Tampere, Finland

10-11

MARTS

19th I.N.T.A. Open Tournament

Gormanston, Ireland

10

MARTS

ITF Barcelona Fuji Mae Cup

Barcelona, Spain

10-11

MARTS

SK "Sparta" kauss

Minska, Baltkrievija

10-11

MARTS

Presov Open 2018

Presov, Slovakia

17-18

MARTS

Tiesnešu seminārs ar Petrosu Mikaeljanu (V dan)

Sankt-Pēterburga, Krievija

24

MARTS

XI Open Copa Benidorm

Benidorm, Spain

25

MARTS

16th Open Zeeuwse 2018

Middelburg, Netherlands

24-25

MARTS

Ziemeļu Palmiras kauss 2018

Sankt-Pēterburga, Krievija

24-25

MARTS

Julio Carlos Seminar in Tampere

Tampere, Finland

7

APRĪLIS

Lieldienu Tīģerēnu čempionāts

LSPA, Rīga

21

APRĪLIS

6. Atklātais Taekwon-do ITF kauss "AlexClub Cup 2017"

LSPA, Rīga

12-15

APRĪLIS

33rd Senior and 24th Junior European Taekwon-Do Championships

Maribor, Slovenia

28

APRĪLIS

Best Of The Best 2018

Ričany, Čehija

29

APRĪLIS

Open Taekwon-do itf Tornament Anxur Battle

Italy

12-13

MAIJS

International Instructors Course in Ireland,

Dublin, Ireland

26

MAIJS

Taekwon-do turnīrs "Velikie Luki 2018"

Velikie Luki, krievija

21

JŪNIJS

LTA kvalifikācijas atestācija

Rīga

6-15

JŪLIJS

23nd Central Summer Taekwon-Do Camp

Biała Podlaska, Poland

17-19

AUGUSTS

IIC Sweden 2018

Skövde, Sweden

1

SEPTEMBRIS

Starptautiskais seminārs ar GM Wim Bos (IX Dan)

Itālija

22-23

SEPTEMBRIS

VII. Mightyfist Eagles Cup

Üllő, Hungary

27-2

SEPTEMBRIS-OKTOBRIS

7th ITF Taekwon-do World Cup

Gold Coast, Australia

6-7

OKTOBRIS

Ukrainian Open Cup

Uzhhorod, Ukraine

19-21

OKTOBRIS

IX AETF European Cup

Sibiu, Romania

9-11

NOVEMBRIS

International Instructors Course in Bulgaria,

Sofia, Bulgaria

22

DECEMBRIS

LTA kvalifikācijas atestācija

Rīga

  * ar sarkanu krāsu iezīmēti pasākumi, kuros LTA biedriem ir plānots piedalīties. Ja ir interese piedalīties citos pasākumos, kuri nav iezīmēti ar sarkanu, lūdzu, informējiet par to savu instruktoru.